Klec je pro zvířátka jako jejich vlastní obydlí

Správná klec je základní a naprosto nejdůležitější věc, kterou při výchově svého nového domácího mazlíčka budete potřebovat.
Zařiďte jim obydlí podle jejich vysněných představ. Takové, ve kterém se budou cítit jako doma. Mělo by pro ně být dostatečně velké, pohodlné a příjemné. Proto zde najdete širokou nabídku různých typů pro hlodavce, králíky, křečky, činčily, potkany, morčata, fredky a další zvířátka jako jsou veverky a mnohá další stvoření .
strakatá morčata

Představuje jejich úkryt, zázemí a vlastní domeček

Ať už hlodavci nebo jakákoliv jiná zvířátka, by se zde měla cítit bezpečně a také blaženě. Proto by každá klec měla již v základu obsahovat veškeré vybavení. Například hračky, průlezky a především nějaký domeček, kam se mohou zvířata schovat, když se budou něčeho bát, když uslyší vyšší tón zvuku nebo se něčeho leknou. Díky těmto maličkostem s vámi budou spokojená a šťastná. Vytvořte jim příjemné a útulné zázemí. Ve výběhu by měla být samozřejmě také miska a napáječka nebo možnost přístupu k vodě.
morčata na trávě

Díky správnému výběhu bude vaše zvíře veselé a hravé

Právě klec je zázemím pro naše zvířátko po celý život. Zde bude trávit své veselé chvíle. Nejčastěji spánkem nebo pojídáním různých pochutin podle jeho gusta. I zvířata totiž umí být pěkně vybíravá. Jistě zanedlouho přijdete na to, co šmakuje vašemu novému kamarádovi nejvíce a z čeho má největší radost a na tom především záleží. Harmonický vztah člověka se zvířetem nevznikne ze dne na den, ale pamatujte, že je nejlepší připravit si klec a veškeré potřebné doplňky ještě před tím, než si domů nového kamaráda přivezete. Alespoň pokud to možnosti dovolují a dá se tomu přizpůsobit.
hezký křeček
Na výběr je z širokého sortimentu, takže vybírejte podle svého gusta. Existují výběhy větší či menší dokonce některé patrové s různými zabudovanými hračkami, domečky a tak podobně. Můžete svému novému domácímu mazlíčku vykouzlit úsměv na tváři a věřte, že se mu v takovém luxusním výběhu bude velice spokojeně žít.