České menstruační kalhotky vás nezklamou ani v zahraničí


Chystáte se na dovolenou k moři, například do Chorvatska, máte již objednaný pobyt a všechno zajištěno, sbalené věci v kufru a zítra odlétáte? Pak vám můžeme v dobrém slova smyslu závidět, ale co vám nezávidíme, je vaše menstruace. Pokud vás zastihne zrovna ve chvíli, kdy se přiblíží termín dovolené u moře, a nemůžete se kvůli tomu koupat a ani se svléknout do plavek, protože vaše menstruační vložka bude dobře patrná, a nemáte zrovna v lásce tampony ani kalíšky, pak to bude docela otrava. Být u moře a jen se na něj dívat nebo si pouze smáčet chodidla, když se tu ostatní potápí a loví lastury, je opravdu nezáviděníhodné.

menstruační vložky

Takovéto scénáře mohly probíhat v minulosti,, kdy ještě neexistovaly české menstruační kalhotky. Jejich existencí se vše mění a v jejich pevném spojenectví si můžete dopřát nejen koupel v moři, ale všechny další rekreační a sportovní aktivity, které máte rády.

menstruační kalíšek

Kalhotky umožňují běžný rozsah pohybu, na který jste zvyklé, protože nejste omezené žádnými vložkami ani zasouvacími předměty, kalhotky jednoduše absorbují do speciální vrstvy všechny tekutiny a stačí je pouze měnit a prát. Při pobytu v přírodě je to skutečně nedocenitelný pomocník, a samozřejmě jej oceníte i v zaměstnání, v domácnosti nebo třeba na večírku s přáteli, kde se slaví narozeniny některého z nich.

V menstruačních kalhotkách můžete usednout na jízdní kolo, dopřát si plavbu po řece na raftu nebo v kánoi, procházet se pohodlně městem za úsvitu, poobědvat v zahradní restauraci, vypít si kávu a sníst zákusek v cukrárně a jít si zatancovat na ples nebo na diskotéku. S českými absorpčními menstruačními kalhotkami si můžete i zalyžovat na sjezdovce nebo protáhnout vaše nohy na běžkách. Podstatné je, že se při všech těchto činnostech budete cítit příjemně, a nikdo také nepozná, že máte zrovna své dny.