Nový interiér

Kdybyste si chtěli stavět vlastní dům, tak v jakém by byl stylu? Dneska se velmi vyrábějí hlavně takové domy, aby byly většinou energeticky úsporné, protože všichni víme, jaká je nyní doba. Je velká krize, takže si myslím, že kdyby někdo stavěl nový dům, tak by ho chtěl mít v co nejlepší variantě, aby byl úsporný. Taky si myslím, že by se nové doby měly hlavně co nejvíce zateplovat. Já sama jsem zastáncem toho, že když se dům či byt opravdu hodně a pořádně zateplí, tak lidé ušetří spoustu peněz za vytápění a za další energie. A i tady jsem toho příkladem. Sice bydlím ve starším domku, ale objednala jsem si celkově zateplení domu.

Toto je podle mého stylu.

Ne, že bych měla taky hodně peněz navíc, to vůbec ne. Jenom že jsem si řekla, že za pár let se mi tato investice do zateplování staršího http://www.hillspet.cz/cs-cz/dog-mature/feeding-a-mature-dog.html domu určitě vrátí. Protože máme ještě takové staré studené zdi, takže zateplení se tam bude jistě hodit. Taky jsem si řekla, že bych si nechala rovnou udělat návrh obývacího pokoje. Totiž chci příští rok v létě někdy rekonstruovat svůj interiér. Chtěla bych předělat kuchyň obývák a taky ložnici. Tak jsem si řekla, že bych si možná pozvala nějakého architekta na návrh obývacího pokoje. A základní návrh obývacího pokoje jsem si udělala už sama. Mám ráda, když je doma minimalismus.

Návrhy jsou vždy různé.

A nelíbí se mi, když je doma všechno zaplacené na sobě a je tam bordel. Takže podle mého názoru by měl návrh obývacího pokoje vypadat tak, aby to bylo všechno v minimalistickém stylu a aby tam bylo hodně místa. Ráda cvičím, takže potřebuji mnoha místo na cvičení. A v jakém stylu by se vám líbil nový dům nebo rovnou už celý obývák? Já jsem již kolikrát přemýšlela, jak bych pracovala, kdybych byla například designérka bytů a domů. Možná bych měla všude jednoduchost a hlavně čisto. Mám ráda vzdušné místnosti, takže návrhy obývacích pokojů by byl pro mě skvělý.