Schody domů

Schodiště je velmi výraznou částí interiéru. Ovšem v dnešní době to nemusí být jen fádní trubka na zdi. S naší firmou K.M.K design si můžete vybrat designové zábradlí na schodiště Kmkdesign přesně podle Vašich představ. Dnes je sortiment zábradlí vskutku bohatý. Vybrat si můžete nejen z různých druhů materiálu, ale také provedení. Je rozhodně moudré vybírat materiál i provedení podle umístění zábradlí. Jestli na balkón nebo k vnitřnímu či venkovnímu schodišti nebo třeba k francouzskému oknu, možností je mnoho. Na našich internetových stránkách si můžete přečíst více o naší nabídce.

zábradlí na schodiště

Naše firma je na trhu již dvacet let. Díky tomu máme bohaté a dlouholeté zkušenosti. Kromě zábradlí vyrábíme na zakázku také schodiště, stříšky a různé doplňky. Samozřejmě Vám rádi poradíme s čímkoliv, s čím bude třeba. Veškeré kontaktní informace naleznete na našich internetových stránkách.

schodišťové zábradlí

Naše firma rovněž poskytuje bezplatné poradenství ohledně vašeho schodiště, zábradlí či čehokoliv z našeho sortimentu. Můžete se spolehnout na náš individuální přístup. Každému klientovi se plně věnujeme a upravíme naše nabídky podle jeho představ. Pro nás je nejdůležitější kvalita a životnost nabízeného zboží. Toto spolu dost souvisí. Všechno vyrábíme z nejlepších materiálů a díky tomu mají naše produkty dlouhou životnost. Není to přece to nejdůležitější? Aby Váš interiér odolal zubu času co možná nejdéle? Přesně toto je naším cílem. Klikněte na odkaz výše a přesvědčte se sami, že s námi neuděláte chybu. Se vším Vám rádi poradíme a kalkulaci s výpočtem ceny pošleme již do osmačtyřiceti hodin. Stačí k tomu jen pár kliknutí a už jste o krok blíž vysněnému interiéru. Pro výběr toho správného schodiště nebo zábradlí, se na naších webových stránkách můžete také inspirovat. Naleznete tam fotografie našich schodišť, které si můžete prohlédnout a vzít si z nich inspiraci.