Vlastnosti knížkového obalu na Huawei P20 Lite

K nejprodávanějším obalům na mobilní telefony se řadí i rozevírací obal, který připomíná malý papírový zápisník či diář. Známe jej také pod názvem Flip. Můžeme o něm říci, že není drahý, je vzhledově přitažlivý, a dobře chrání telefon z každé strany.

orosený mobil na stole

Je levný – pouzdra na mobily (až na speciální výjimky) patří ke spotřebnímu zboží v nízkých cenových hladinách. Jsou to však výrobky precizně zhotovené, a kdybyste si je měli vyrobit doma, vyžadovalo by to obrovské úsilí a mnoho času. Flipový obal na mobil Huawei P20 Lite byste stěží zvládli prošít ručně i na šicím stroji tak, aby se vyrovnal výrobkům v obchodní síti. (Takto podobně byste doma nevyrobili třeba klávesnici, která vás vyjde na pár stovek).

mobil a tablet

Pěkně vypadá – jedním z důvodů, proč se dobře prodává právě flip, je jeho elegance. Pěkně vypadá, ať už si zvolíte jakoukoli barvu. Vzhledově se obal i s mobilem přibližuje knížce a s knižními deskami máme zafixovány obvykle pozitivní a příjemné životní zkušenosti spojené s četbou v poklidu a v soukromí. Mobil ve flipovém pouzdře můžete mít na stole v kanceláři, doma v obýváku, na cestách ve vlaku, na společenské události (svatbě, plese, tanečních), při pobytu v přírodě na dovolené, před domem na ulici, a všude bude působit přirozeně, jako oděvní či módní doplněk. Volte raději méně nápadné vzory a barvy, které vám vyhovují, a osloví vás. A vsaďte raději na světlé pastelové barvy – fialovou, růžovou, bílou, zelenou, nebo třeba hnědou imitaci kůže.

Chrání ze všech stran – budete-li si pořizovat silikonové pouzdro, ochrání váš telefon pouze zezadu a z boku. Dotykový displej pak vyžaduje buď tvrzené sklo, anebo zůstává nechráněný, což se příliš nedoporučuje. Součástí většiny flipových pouzder bývá vnitřní silikonový obal, jakási pomyslná vanička, kam přístroj přesně vklouzne, a z přední strany jej chrání odklápěcí přední desky flipu.