Hypotéka bez registrů jako podnikatelský úvěr

Jak je to s registry? O tom by se v některých případech daly psát básně. Omílá se to pořád dokola a dokola. Jestliže s tím nemáte problém, pak jste se s tímto názvem možná ani nesetkali, protož se to nikde dopředu nepíše a nikdo Vám to neřekne, dokud nepřijdete do banky, a nezjistíte, že Vám vlastně půjčku nemohou poskytnout a když se zeptáte proč, pak Vám řeknou, že snad nejste dostatečně bonitní klient nebo že máte záznam. Jaký záznam? Kde záznam? Co jsem jako udělal? Tyto a podobné myšlenky Vám v tu ránu kolují v hlavě. Nevíte ani pořádně, čeho se to týká natožpak to, co s tím můžete udělat nebo jestli se to týká trestného činu! Tedy nevíte nic alespoň do doby, dokud se to nedozvíte, nezeptáte se nebo se nezačnete o tuto problematiku více zajímat. Pak je Vám hned jasné, že existují nějaké registry dlužníků, kam se samozřejmě zapisují záznamy dlužníků.

pouta ruc

Existuje registr bankovní a nebankovní a mnoho subjektů do něj má přístup, takže je Vám hned jasné, že banky si tyto registry projíždí a pokud jste dlužník, tak Vám rozhodně peníze nepůjčí. Neposkytnou Vám ani malou ani velkou obyčejnou půjčku, ani hypotéku ani žádný úvěr. A to může jít jenom drobný záznam, nemusíte být neplatičem tisíc let a dlužit miliony nebo mít exekuci. Dívají se na to prostě podle svých zásad a pravidel a ty striktně dodržují.

Záznam se získá poměrně snadno, například nezaplatíte párkrát paušál za telefon, nebo Vám uteče jedna složenka, nezaplatíte včas splátku nějaké jiné půjčky a pak to jde z kopce. Už máte záznam a už Vám někdo jen tak nepůjčí, tedy žádná banka ne, protože ta si to ověřuje. Navíc záznamy se v takovém případě mažou až po několika letech, takže by si na to zřejmě každý měl dávat dobrý pozor.

peníz

Podnikatelské úvěry známé jako hypotéky bez registru Fahd se poskytují podnikatelům.

Jediným vysvobozením může být nebankovní půjčka. Ty v dnešní době konkurují bankám, takže mají nízké úroky, dlouhou dobu splatnosti a platíte nízké měsíční splátky. Jako takový „benefit“ je u nich možnost získat půjčku i přesto, že máte záznam.