Jak se lépe věnovat své pleti?

Toužíte po rozzářeném obličeji bez známek akné, ačkoli Vám štěstí příliš nepřálo, a tak se denně potýkáte s problematickou pletí, na kterou nejste zrovna pyšní, přičemž zkoušíte neustále nové způsoby a nakupujete tuny produktů za vidinou šance alespoň drobné pomoci? Možná pravé kouzlo spočívá v jednoduchých krocích, jež zároveň nezruinují Váš bankovní účet, neboť představují malý finanční náklad, či dokonce nevyžadují žádné peněžní prostředky.
problematická pleť
Mytí obličeje: Úplným základem je vždy dobře opláchnout svou pokožku. Nejlépe tak čiňte při každé návštěvě koupelny, ovšem především když se chystáte zachumlat do peřin a ulehnout na několik hodin tvrdého spánku. Odpočívat tedy nebudete jen vy, ale i tvář. Za ideální variantu lze považovat nanesení a následné setření vodní vrstvy po čištění zubů. Poté delší dobu nedochází k žádnému vytížení v podobě nanášení stahovacích produktů.
Důkladné odličování: Pokud považujete make-up za svou vášeň a nedovedete si představit vyjít ven nenamalovaná, tak ani do postele nemiřte bez následné eliminace zbytků po celém dni. Nehledě na to, že se Vám to nemusí tak zdát, skutečně se jedná o jednu z nejhorších záležitostí, kterou pro svou pleť můžete udělat.
nános make-upu
Nezanedbávat přípravu pleti na nanesení make-upu: Nemusí se ve Vaší domácnosti nutně nacházet řady nejdražších dostupných značek krémů a jiného zboží, stačí najít vyhovující přípravky, jež podpoří snadnost nanesení a zjemní dopad zkrášlujících výrobků.
Strava: I tento faktor dokáže uhrát významnou roli na vzhledu. Můžete o sebe pečovat jakkoli intenzivně, ale jakmile se Váš denní příjem bude skládat pouze z ne příliš přínosných látek, budete zároveň ubírat na efektivitě výsledku a většina Vaší píle se vynaloží jako naprosto zbytečná.
Nehledě na to, zda byste svou pokožku charakterizovali jako naprosto perfektní a nesoupeříte s pupínky ani černými póry, stále byste měli zařadit minimálně drobnou starostlivost do své rutiny.