Mobilní domy pro nenáročné i pro ty, kteří chtějí bydlet moderně

Milujete minimalistický styl? Chcete žít v souladu s přírodou? Dodržujete veškerá pravidla a snažíte se nezatěžovat prostředí kolem sebe a přírodu? Chtěli byste bydlet skromně, ale přitom „normálně“. Nechcete to přehánět až tak, abyste si pořídili nějakou rozpadlou chatrč daleko v lese? V tom případě můžete využít mobilheim.

Ten se dá snadno postavit kdekoliv, kde máte pozemek. Stačí si objednat ten druh, který se vám nejvíce líbí a který splňuje vaše představy a předpoklady pro správné bydlení a můžete si ho objednat. Profesionálně vám objekt dovezeme až na místo určení a ustavíme. Některé druhy jsou kompletně vybavené, takže jsou připravené ihned k nastěhování. Nebude to tedy trvat dlouhé roky, než byste si vlastní domeček postavili. Bydlet můžete za velice krátkou dobu. Navíc je možné objekt financovat pomocí půjčky nebo hypotéky. Vše se dá snadno domluvit.

terasa, hezké prostředí

Vlastní bydlení

Vlastní soukromé bydlení upřednostňují mnozí z nás. Vlastní soukromí to je něco, čeho si opravdu vážíme. Pokud i vy přemýšlíte nad vlastním bydlením, možná právě pro vás bude vhodný mobilní dům.

Nemáte žádné vysoké nároky? Chcete bydlet v malém domečku, jenomže vás tíží cena? Právě mobilhouse stojí velice málo. Nemusíte se tak potýkat s půjčkami, které by trvaly další desítky let.

kuchyně obrazy

Vybírat si můžete ze skladových zásob nebo si nechat objekt postavit podle vašich konkrétních představ. Objekty mohou být i poměrně velké, záleží na konkrétních představách. Můžete si vybrat luxusní a moderní styl nebo se přiblížit více přírodě a zvolit přírodní dřevěné obložení dřevem či dřevostavbu.

Vybírejte z druhů: Lavaro, Relax, Platinum. Některé objekty můžete samozřejmě i zkolaudovat. Díky tomu získáte číslo popisné a budete v objektu bydlet jako v jakémkoliv jiném domě.

Celoroční typy se zateplují speciální technologií, takže ani v tomto ohledu se není čeho obávat. V zimě vám zima rozhodně nebude. Navíc jsou domky stavěné jako nízko energeticky náročné.