Nejlevnější a nejkvalitnější práce, která má duši domova

Kvalitní nábytek na míru? 3D zobrazení, kvalitní materiály, skvělá komunikace s individualitou u každého zákazníka a přes 20let zkušeností Vám nabízí firma STEN. Jsme průkopníky nových trendů. S námi si dokážete naplnit svoje sny o interiéru, který Vás bude těšit po zbytek Vašeho života. Dokážeme inspiraci proměnit ve skutečně reálnou podobu a díky 3D zobrazení, nám můžete sdělit připomínky nebo se dopracovat k nedokonalostem, které spolu ihned opravíme, abyste měli perfektní vyhotovený produkt. Nezávazná kalkulace je u nás samozřejmostí. Musíte vědět jaký rozpočet chcete do svého domova přinést. Na našich webových stránkách máme možnost samostatnou orientační kalkulaci, ale pro kompletní nabídku a možnosti domluvení se na detailech nám dejte vědět. Rádi Vám pomůžeme. Napište nám sten-skrine.cz.

clovek s prstem

AKCE a SLEVY – i u nás dbáme na to, aby byl klient spokojený a kdo by neměl rád nějakou tu slevičku? Sleva až 35 % může být Vaše. Podrobnosti Vám sdělíme na telefonu či e-mailové adrese. Máme široký sortiment materiálu. Někomu se líbí ratan někomu zase spolehlivá lamina. Pro každého, co mu je nejbližší máme variantu. Sklo i zrcadla jsou u nás trendem a v neposlední řadě oblíbený bambus, který je hitem i u větších firem.

Skrin hobliny

V našem týmu máte možnost dokonce i služeb architekta, který Vám dokáže předložit neskutečně krásné, moderní či rustikální řešení Vašeho domova. Pokud nemáte žádnou představu, my Vás dokážeme přivést na cestu, která bude pro Vaši rodinu ta nejlepší. Ještě jsme nenarazili na klienta, který by byl s námi nespokojený. Dokážeme vyjít vstříc i těm nejkomplikovanějším z Vás. Těm, který mají do puntíku rozmyšleno, co a jak chtějí anebo naopak si nevědí rady. Času pro Vás máme, kolik budete potřebovat. Neváhejte a napište nám. Těšíme se na Váš kontakt. Jsme to pro Vás každý všední den. O víkendu nám neváhejte napsat na e-mailový kontakt. Rádi se Vám ozveme zpět.