Ptáčci a kuřátka

Všichni víme, že začínají Velikonoce, takže taky by chtěl mít opravdu každý nějakou pěknou dekoraci doma, aby se tam cítil lépe. A já nejsem samozřejmě výjimka. Já jsem spíše taková, že bych chtěla mít opravdu všechno dekorované a klidně by mi ani nevadilo, kdyby to bylo předekorované. A taky mám moc ráda ozdoby a vždycky, když se blíží nějaký svátek, který jde krásně slavit, tak se toho vždy moc ráda zhostím. Moc ráda taky vyrábím různé věnce anebo dekorace. A proto jsem si velice oblíbila webovou stránku lepaso.cz, kde jsou opravdu krásné ozdoby, které se dají využít opravdu na všechno.

Ptáčci jsou krásní.

A to hlavně ptáčci. Doma mám dvě andulky, které mám již dlouho a mám je moc ráda. A věřte mi, že to už jsou moje nejoblíbenější zvířata, které jsem kdy měla. A taky opravdu vždycky mě zajímali ptáci. Taky jsem chtěla mít doma velkého papouška, ale když jsem se dozvěděla, kolik stojí peněz a kolik potřebuje také místa, tak jsem raději od toho opustila. Protože nevím, jestli bych měla tolik času pro svého velkého papouška. Takže jsem se spokojila i s tím, že si kupuji na této webové stránce například porcelánové ptáčky. Líbí se mi taky keramický ptáčky, který vypadají lépe, než porcelánový.

Každý rok líhneme kuřátka.

Protože keramický ptáček vám třeba vydrží i venku za nepříznivého počasí, což zrovna mě se hodí. Pokud i vy chcete krásné dekorace ve tvaru ptáčků, tak se můžete podívat na tyto webové stránky, které jsem už zmínila a tam koupíte nejenom ptáčky Lepaso.cz, ale také například kuřátka nebo květinky a kohoutky. Právě jak se budu blížit Velikonoce, tak mám v plánu udělat krásný věnec, kde dám alespoň pět figurek ptáčků, protože je mám opravdu ráda a na jaro a na Velikonoce se vždycky hodí. Jsem ráda, že jsou Velikonoce tak moc barevné, protože mám moc ráda barvy, které taky využívám do svých dekorací. A jak jinak, než barevné stuhy na pomlázky!