Slavnost, na kterou si obléknete honosní šaty

Máte v nejbližší době před sebou událost, na kterou je potřeba hodit se takzvaně do gala? V tom případě máte jistě dilema, co si obléknete a s jakými šaty zazáříte v celé vaší kráse. Je na vás, jestli se rozhodnete pro ušití vlastních originálních šatů, zakoupení zcela nových nebo dáte jednoduše přednost půjčovně.
Mnohem podstatnější je to, aby byly v každém ohledu úchvatné a zamilovali jste si je na první pohled.

Společenské šaty od známé návrhářky

Zoryana Stekhnovych je návrhářkou unikátních a nesmírně pohodlných šatů, které uspokojí každou ženu. Pokud se chystáte na ples, zvolit si z její pestré nabídky můžete hned několik jedinečných kousků, v kterých můžete vypadat jako královna.

  • Zaměřuje se na pohodlnost, kvalitu materiálu, originalitu střihu a s ním spojené i příjemné nošení v průběhu celého večera.

K dispozici máte na výběr z velké škály barevných odstínů, ale i délky dle vašeho vkusu a přání. Šaty si můžete půjčit, zakoupit nebo u ní předložit váš návrh a nechat si ušít vaše vysněné na míru. S jejími službami budete nadmíru spokojené.

plesové šaty

Svatba jako z pohádky

Pro každou budoucí nevěstu je zásadní právě moment, kdy si vybere její svatební šaty. Rovněž jako u společenských, tak i se svatebními se trefí do vkusu každé nevěsty. Sortiment jejich šatů nalezete jak v krátkém provedení, tak i dlouhém.
Mít vysněnou svatbu, která nebude mít žádnou chybu, můžete i díky tomu, že si zvolíte šaty, po jakých jste vždy toužily. Rozhlédněte se v nabídce už hotových kousků nebo s ní prodiskutujte váš osobní návrh, díky čemu zjistíte, že není nemožné obléknout si jednou za život šaty, které budou pro vás skvostem v den, na který nikdy nezapomenete.
Rovněž tak si můžete vybrat z pestrého výběru šatů pro družičky, které na vaší svatbě chybět nemůžou. Dopřejte sobě a konec konců i vaší svatbě kvalitu a jedinečnost, právě díky volbě báječné návrhářky a jejího sortimentů šatů.